Novinka – ruční šlehač SMEG

Všichni máme zafixované kuchyňské spotřebiče SMEG jako luxusní designové zboží, které tu není jen od toho, aby plnilo své kuchyňské povinnosti, ale samozřejmě i pro potěchu oka i ducha všech přítomných. S novým ručním šlehačem ze stáje italského výrobce je tomu stejně tak. Půvabné zaoblené křivky, pastelové barvy ve vysokém lesku, chromové díly, člověk jakoby se přenesl do padesátých let v Americe, kde vznikl osobitý styl užitého designu. Je to ale všechno? Je italský ruční šlehač jenom pastvou pro oči?

SMEG – kombinace stylu a funkcí

Co snášíte lépe? Věci pochybné kvality, které perfektně vypadají, nebo poctivé pracanty, kteří nevyniknou vzhledem? Je docela možné, že si zvolíte to druhé – přece jen, těsto se samo neumíchá, šlehačka sama nenašlehá a je jedno, jak skvěle se při tom cítíte. Od určité cenovky nahoru už očekáváme nejen spolehlivost a pěknou vizáž, ale hlavně funkce, které nám mají zjednodušit život.

U ručního šlehače SMEG HMF01 se můžete připravit na řadu velmi praktických vychytávek.

Ruční šlehač SMEG

Zaoblené křivky, protiskluzové madlo, kovová páčka uvolňující nástroje

Soft start – aby mouka neskončila na zdi

Příjemným vylepšením všech mixérů, robotů a šlehačů, které mají za úkol práci se sypkými a jinak snadno vyletujícími materiály, je funkce soft start. Elektronicky řízené otáčky motoru při zapnutí na jakoukoliv rychlost nabíhají v průběhu několika vteřin, než dosáhnou nastaveného tempa. To znamená, že vás nečeká škubání zápěstím, ani vaječné žloutky na lince. Pomalý rozjezd brání vymrštění všeho z mísy všemi směry a přitom netrvá tak dlouho, abychom se ho nenaučili milovat.

Podsvícený displej v madle, který neuvidíte, když není potřeba

Jedním z nešvarů, který může hyzdit ladné křivky domácích spotřebičů, je dnešní potřeba displejů, které nás informují o nastavených funkcích a časování. Ve SMEGu to vyřešili s přehledem – displej je překrytý zrcadlovým povrchem, který po vypnutí dokonale splyne s okolním chromem leštěného madla.

Displej skrytý pod zrcadlovým povrchem neškodí celkovému ladnému vzhledu

 

Další výhody a vlastnosti?

  • Dvě šlehací metly na bílky / smetanu
  • Dvě míchací metličky na litá těsta
  • Dva hnětací háky na kynutá těsta
  • Textilní obal na příslušenství
  • 9 rychlostí
  • Funkce TURBO
  • Podsvícený displej skrytý zrcadlovým povrchem
  • Funkce Soft Start
  • Ochrana motoru před přetížením

Tento krásný ruční šlehač koupíte v obchodě Homeware na této adrese: https://www.homeware.cz/rucni-slehac-p2-5khm9212/